KALESSI- JA VANKRIMATKAD

Sobivad ideaalselt kõigile neile, kellele meeldivad loomad ja kaunis loodus, kuid tunnevad et hobusega ratsutada ei tihka. Matkal on kaasas kutsar, kes tutvustab ümbruskonda ja vastab meelsasti Teie küsimustele.

Tule koos sõbra/sõbrannaga, perega, tuttavatega, töökaaslastega või klassiga Muhusse ja Tihuse korraldab Teile virgastava matka loodusesse muinaskultuuri radadele/haldjate juurde või lähiümbruse küladesse ja maagilisse metsa. Teie ülesanne on lihtsalt istuda kalessis ja nautida loodust ning seltskonda.

TALVEL, kui ilmataat on maa valge vaibaga katnud, kutsume Teid reematkale lumistesse metsadesse. Matkale saame minna korraga nelja reega. Ühele reele mahub u 4-6 inimest. Sõit kestab tund aega ja sobib igas vanuses inimestele.

 

Kui aga lund ei ole, sõidutame Teid meelsasti kalesside ja vankritega. Sõita saab aastaringselt!

  • Ühele kalessile mahub kuni 5 inimest. Meil on 4 vedrustusega kalessi.
  • Plaanvankrile mahul kuni 8 inimest, lapsi veidi rohkem.
  • Ühele reele mahub kuni 4-6 inimest. Regesid on meil 4

 

Kalessi- ja vankrimatkad kestvusega 1-2 tundi .

  1. 1h Matkad naaberkülades ja turismitalu lähiümbruses asuvas müstilises metsas.

  2. 1h Seitsme tee risti külastus ja soovikivile koputamine.

  3. 2h muinaskultuuri õpperada. Maagiline seitsme tee rist ja soovikivile koputamine. Lehtmetsa moaljakivi (haldjakivi) külastus ning kivivana kivilt liulaskmine on kui ohvriand.

1 tunnine matk maksab 12€/in. (Lapsed 3-11a -50%, lapsed alla 3a tasuta)

 

Suuremate seltskondade korral (firmade suvepäevad, laste üritused, kokkutulekud, jt) küsige personaalset pakkumist! tihusetalu@gmail.com

 

 

 PULMASÕIDUD / TÄHTPÄEVAD

Meie kutsar ja kaks tublit hobust, kes on rakendatud aastast 1886 restaureeritud kahehobuse pulmakalessi ette, soovivad teha Teie tähtpäeva meeldejäävaks. Pulmasõidud, aastapäev, sünnipäev jms)

Tuleme kohale, kuhu soovite!

 

Küsi julgelt pakkumist: tihusetalu@gmail.com